Aircraft RA-1174K Data
1
aircraft record found
RA-1174K
Yakovlev (Aerostar) Yak-52W, c/n Not found RA-1174K
Airframe Info
| Manufacturer | Yakovlev (Aerostar) |
| Model | Yak-52W Search all Yakovlev (Aerostar) Yak-52W |
| Construction Number (C/N) | Not found RA-1174K |
| Aircraft Type | Fixed wing single engine |
| Number of Seats | 2 |
| Number of Engines | 1 |
| Engine Type | None |
Aircraft
| Registration Number | RA-1174K |
| Current Status | Registered |
Owner
| Owner | |
| Address |
, Russian Federation |